(0212) 291 30 80
Sosyal Medya Hesaplarımız

Anne Bebek Çocuk Fuarı’na Katılım

16 Aralık 2017
5.055 kez görüntülendi

Prof. Dr. Hilal Mocan, İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda!

17 Aralık 2017 Pazar günü İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Hilal Mocan Molfix fuar standında ebeveynler ve çocuklarla buluşuyor.

Prof. Dr. Hilal Mocan’ın katılacağı saat 14.00-15.00 arası gerçekleşecek söyleşide, bebek gelişiminde keşfetmenin önemi Youtuber İrem Güzey ve ünlü sunucu-oyuncu Jess Molho’da ile tartışılacak.

 

Molfix, fuardaki standında, keşfetmenin önemine değineceği eğitici programlar planlarken, tüm annelere ve bebeklere keşif dolu deneyimler de sunuyor. Anne ve bebeklerin özel bir koreografi ve Molfix jingle’ı eşliğinde yapacağı ‘Dance with Babies’ standa hareket katarken, bebek hemşiresi ve doğum koçu Ayşe Öner, bebek banyosu, alt değişimi ve bebek bakımı hakkında bilgi verecek. Sadece anne değil baba adaylarının da yarışacağı “Alt Değiştirme Yarışması” eğlenceli görüntülere sahne olacak. VR oyunları ve greenbox aktiviteleri ise ebeveynlere keyifli dakikalar yaşatacak diğer etkinlikler arasında yer alacak. Molfix, İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’ndaki standına tüm aileleri bekliyor.

Reklam